شرکت خدماتی پرشین الماس سیستم در سال 82 به منظور فعالیت در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات ICT با عنايت به داشتن مجوز خدمات پس از فروش از سازمان صنعت, معدن, تجارت و تایید امنیت از شركت ارتباطات زير ساخت و مجوز تعمیرات از اتحادیه صنف فناوران و اتحادیه مخابرات نمایندگی شمال تهران ازشرکت حامی و دارا بودن (Iso1002.Iso1004.Iso27000Iso9001) بين المللي افتخاردارد، كه نسبت به تعميرات كليه سخت افزارهای الکترونیکی و مخابراتی در حوزه فناوری اطلاعات با داشتن تعمیرگاهی مجهز و کادری مجرب و گارانتی هزاران دستگاه به پیوست لیست و تعداد دستگاه های گارانتی شده ارائه می شود.

شرکت پرشین الماس سیستم در تلاش است تا تجربه متفاوت از گارانتی را برای مشتریان خود بوجود آورد. علاوه بر خدمات سخت افزاری مطلوب، بخش خدمات نرم افزاری این مجموعه با داشتن آرشیو بسیار کامل اعم از ریکاوری ویندوزهای اورجینال، درایورهای مختلف و فلش بایوس انواع لپ تاپ و سرور و سوئیچ به منظور رفع مشکلات نرم افزاری دستگاه ها، در خدمت مشتریان عزیز می باشد. امید است تا با ارائه خدمات برتر، رضایت خاطر کاربران را در طی دوره گارانتی فراهم آوریم.

خدمات پس از فروش الماس سیستم با شماره مجوز صنعت معدن 44525 در زمینه گارانتی و تعمیرات فوق تخصصی برندهای Cisco ,Hp ,Asus ,Siemens, Microsoft ,Lenovo ,Acer راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات پیموده است. هدف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما همواره بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در سراسر کشور می باشد. هم اکنون این مجموعه شامل واحدهای جداگانه  طراحی واجرای شبکه های کامپیوتری ، سخت افزار ، خدمات پشتیبانی و تعمیرات ونگهداری ، نرم افزار, آخرین محصولات و تکنولوژی روز دنیا بر حسب نیاز و فروش آنها به روش های مختلف می باشد و با گرد آوری این بخش ها تحت نامی یکسان سعی در ارائه ی کامل خدمات به سازمان ها و نهادهای دولتی، شرکت های خصوصی و حتی اشخاص را داریم. بالا بردن کیفیت خدمات ارائه شده در چهار چوب استاندارد های حاکم در دنیا امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلندمدت و تحقیق و تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است. نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای مجموعه پرشین الماس سیستم تخصص و برای مشتریان ما رضایت را به همراه داشته است.

امید است که از تجربه و تخصصمان برای یافتن بهترین نتیجه بهره گیریم.

پرشین الماس سیستم_خدمات پس از فروش_گارانتی_تعمیرات سخت افزاری-تعمیرات نرم افزاری_لپ تاپ_سوئیچ_سرور-روتر_موبایل